SaglikForum.Org Site Kuralları

Sitemizle ilgili Kurallar ve Duyurular ve site kullanımına yardımcı bilgiler yer almaktadır.
Kullanıcı Avatarları
ByRz
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Gönderi: 564
Kayıt: Cum Mar 17, 2017 5:48 pm
Meslek: Uzman Doktor
Kan Grubu: A Rh (-)
Yaşadığı Şehir: Kahramanmaraş
Kronik Hastalık: Yok
Alerji: Yok

SaglikForum.Org Site Kuralları

Gönder Gönderen ByRz »

SİTE KURALLARI
 • 1) Konu açarken veya mesajlarda sürekli BÜYÜK HARF (CAPS LOCK) kullanmak yasaktır.
  2) Konularınızı ilgili foruma yazmaya özen gösteriniz. Alakasız forumlara açılan başlıklar kilitlenebilir veya silinebilir.
  3) Türkçemizi güzel kullanmaya özen gösterelim. MSN vb. programlarda kullandığınız gibi yazım şekilleriyle konular açmayalım, mesajlar göndermeyelim. Açılan mesajların silinebileceğini ve uyarı alabileceğinizi unutmayın.
  4) Sitede küfür, argo vb. genel ahlak kurallara uygun olmayan kelimeler-cümleler derhal silinecek ve yazan kişiler yasaklanacaktır.
  5) Kullanıcıların üye adı, imza ve profil resimlerinde (avatarlarında) ahlaka uygun olmayan veya reklam içerikli görseller ve yazılar kullanması yasaktır.
  6) Sitemizde yayımlanan içerikler bazı kitap ve internet sitelerinden derlenmiş olup hizmetinize sunulmaktadır. Sitede yazılanların sizler için hiçbir bağlayıcılığı yoktur. Yazılanlar bir önbilgi niteliğindedir ve DOKTOR tavsiyesi yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili problemlerde mutlaka bir doktora başvurmalısınız. Sitede yazılanlar olabildiğince güncel kaynaklardan yazılmaya çalışılmaktadır ancak bu durum yazılanların kesin doğruluğunu belirtmemektedir. Ayrıca site bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar da kontrolsüz paylaşımlarda bulunabilmektedirler.--- SağlıkForum.Org Tıbbi Sorumluluk Bildirisi için Tıklayın.
  7) İmza ve profil resimlerinde (avatarlarda) aşırı derecede büyük resim-fotoğraf kullanmak yasaktır.
  8) Sitede hastalıkların tedavileri hakkında bilgi verilirken istisnai durumlar haricinde Direkt olarak ilaç ismi vermek yasaktır...
  9) Tıbbi geçerliliği olan beslenme ve diyet önerileri ve Şifalı bitkiler hakkında bilgiler sitemizde yayınlanabilir. Ancak Maddi getirisi olan Tıbbi olmayan ilaçlar vb. ürünlerle ilgili (Zayıflama hapları vs.) konular açmak yasaktır.
  10) Açılan mesajlarda maddi getirisi olan ürünlere link-bağlantı vermek, o siteye ait görseller kullanmak, site ismini kullanıcı adı olarak kullanmak, siteadının yazdığı imza veya profil resmi kullanmak, sitenin iletişim bilgilerini vermek yasaktır.
  11) Sitede kullanıcılara yetki verme, yetkiyi geri alma, üye yasaklama, üye silme gibi izinler yöneticilere aittir. Belli süreler boyunca aktif olmayan, paylaşımda bulunmayan kişilere gerekli gördükleri durumlarda gerekli işlemi yapabilirler.
  12) Bir aydan daha uzun süre sitede aktif olmayan yönetici statüsündeki (Moderatör, Admin vs) üyelerin yönetim yetkileri geri alınır.
  13) Siteye Üye olan herkes Site Kuralları sayfamızda yazılı ek kurallar da dahil tüm kuralları kabul etmiş sayılır.
  Gerektiğinde yeni maddeler eklenebilir.....

Geri Dön