SaglikForum.Org - Kullanma Şartları

“SaglikForum.Org” (Yazıda “biz”, “bizler”, “bizim”, “SaglikForum.Org”, “http://www.saglikforum.org/forum” olarak adlandırılabilir) sitesinde onay kutusunu seçmekle aşağıda yazılanları kabul etmiş sayılırsınız. Eğer Aşağıda Yazılı olanları kabul etmek istemiyorsanız Buşartları Kabul Etmiyorum seçeneğini seçebilir veya “SaglikForum.Org” sitesinden çıkabilirsiniz. Biz bu yazılı olan şartları sizleri bilgilendirmeden de değiştirebiliriz; bu sebeple “SaglikForum.Org” sitesinde olduğunuz müddetce olan veya olabilecek değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.

Forumlarımız phpBB tarafından Güçlendirilmiştir (Yazı boyunca “onlar”, “onların”, “phpBB yazılımı”, “www.phpbb.com”, “phpBB Grubu”, “phpBB Limited” olarak adlandırılabilir). Bu yazılım bir mesajlaşma sitesi oluşturmaya yardımcı olur ve “Genel Kamu Lisansı” (“GPL” veya “GKL” olarak adlandırılabilir) altında lisanslanmıştır. www.phpbb.com adresinden indirebilirsiniz. phpBB yazılımı sadece internet ortamında yazışmayı sağlar ve phpBB Grubu oluşabilecek sorunlardan dolayı hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir. phpBB hakkından daha fazla bilgi için, https://www.phpbb.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu Şartları kabul etmekle sitede küfürlü, oligarşik, kaba, iftira veya şiddet içeren, tehdit edici, cinsellik içeren veya ülkenizdeki yasalara aykırı mesajlar göndermeyeceğinizi kabul etmiş oluyorsunuz, “SaglikForum.Org” sitesinin barındırıldığı ülkenin kurallarını da kabul etmiş sayılırsınız. Bu tür davranışlar süresiz yasaklanmanıza sebep olabiir. Tüm mesajların IP adresleri kaydedilmektedir. “SaglikForum.Org” yöneticilerinin uygun gördüğü zaman mesajları silme, düzenleme, taşıma yetkisine sahip olduğunu kabul etmiş sayılırsınız. Bilgileriniz veritabanında güvenle saklanmaktadır ancak “SaglikForum.Org” veya phpBB herhangi bir hackleme (saldırı) sonucu oluşabilecek durumlardan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.